Interactive Guest Service

iLumio

Zapach kawy może budzić Cię w hotelowym pokoju

10/02/2015 18:01 Blog

blog_wpis

 

Wymarzona pobudka w hotelowym pokoju? Z pewnością nie jest to głos recepcjonisty. Nowe technologie zmieniają nasze nawyki i wpływają na nasz styl życia, także na początek dnia. 

 

Goście Aloft Hotel mogą zaprogramować pobyt w hotelu w każdym niemal aspekcie, rozpoczynając od samego rana! Mogą zatem budzić się przy zapachu parzonej kawy. Czy nie brzmi to miłe? A to nie wszystko! Zapach kawy może być połączony z ulubioną muzyką, mają bowiem możliwość skomponowania własne playlisty. Znane dźwięki dotrą do każdej przestrzeni pokoju. Do własnych preferencji dostosują natężenie światła, niezależnie od pory dnia – jednym z przykładów jest gradient światła „Symulacja wschodów”. W efekcie, nawet w pochmurny dzień, promienie słoneczne mogą stać się przyjemną pobudką!

 

Dzisiejsi podróżujący wykorzystują technologiczne udogodnienia bardzo chętnie. Są też bardziej otwarci na nowe doświadczenia. Duża część z nich korzysta z technologicznych możliwości w swoich domach i chce, aby innowacyjne rozwiązania towarzyszyły im również w hotelowym pokoju, gdy są z dala od niego. Nic nie przypomina nam bardziej atmosfery domowego poranka niż zapach świeżej kawy!

 

Aloft Hotel nie jest jedynym obiektem, który zdecydował się na spersonalizowaną automatykę pokoju hotelowego. Również krakowski Hotel Puro wyszedł naprzeciw oczekiwaniom swoich Gości.

Powrót

Zapraszamy do kontaktu

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policyand Terms of Service apply.