Interactive Guest Service

iLumio

Nasze rozwiązania pojawiają się nie tylko w hotelach!

18/12/2018 09:04 Aktualności

 

Z radością informujemy o pierwszym wdrożeniu interaktywnego kiosku iLumio w obiekcie typu luksusowy apartamentowiec. Dostosowujemy swoje rozwiązania do różnych odbiorców, a nasze rozwiązania pojawiają się już nie tylko w obiektach hotelowych.

Nasz interaktywny kiosk uświetnił wnętrza NY Residence, najnowszej inwestycji w centrum Krakowa. Ten wysokiej klasy obiekt mieszkalny, zapewnia nadzwyczajny komfort dla mieszkańców w 130 mieszkaniach. Inwestycja jest usytuowana w centrum Krakowa, na ulicy Wrocławskiej 33 i jest utrzymana w stylu amerykańskich apartamentów.

 

Sprawdź jak ekran interaktywny iLumio w lobby NY Residence, ułatwia życie mieszkańcom Krakowa. Funkcje dostępne na panelu dotykowym są bardzo praktyczne i sprawdzają się zarówno jak chodzi o szybkie sprawdzanie informacji o Krakowie, jak i nadawanie budynkowi nowego, technologicznego charakteru. Warto wspomnieć o oczywistych aspektach biznesowych – nowa technologia w postaci ekranu interaktywnego pozwoli czerpać większą korzyść dla oferujących turystom krótkoterminowy wynajem. A to wszystko dlatego, że wszystkie praktyczne informacje można znaleźć w jednym miejscu.

 

Dzięki iLumio, mieszkańcy NY Residence, mogą sprawdzić kilka istotnych informacji za pomocą kiosku interaktywnego:

•  ciekawe wydarzenia w mieście
• rozbudowane mapy okolicy (kluby, restauracje, apteki, placówki medyczne, kościoły, siłownie, sklepy, muzea i galerie)
panel komunikacyjny z wyszukiwarką połączeń, rozkład odlotów i przylotów lotniska w Balicach, Traficar, Blinkee – wynajem skutera na godziny)
moduł z prasą – możliwość wejścia na strony czasopism zagranicznych
aktualną pogodę

 

 

Zobacz jak prezentuje się nasz interaktywny ekran w przestrzeniach NY Residence:

 

Powrót

Zapraszamy do kontaktu

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policyand Terms of Service apply.