Interactive Guest Service

iLumio

Radisson Blu Resort, Świnoujście z najnowszymi rozwiązaniami od iLumio!

26/03/2018 10:06 Aktualności

526x296

Polska ze względu na swoją niezwykłą gościnność i różnorodność kultury każdego roku przyciąga coraz więcej turystów. Świnoujście, które leży na północno-zachodnim krańcu Polski jest jednym z najciekawszych miejsc nie tylko ze względów turystycznych, ale i zdrowotnych. Podróżni mogą zarezerwować swój pobyt m.in. w nowoczesnym hotelu Radisson Blu Resort, obok którego nie można przejść obojętnie. Znajduje się on w odległości zaledwie 50 metrów od piaszczystej plaży, tuż przy nadmorskiej promenadzie. Hotel ten oferuje swoim gościom coś znacznie więcej niż sam nocleg.

 

Radisson Blu Resort jest częścią Baltic Park Molo, który ze względu na swój charakterystyczny standard i dostęp do wielu atrakcji stał się ikoną Świnoujścia. Decyzją inwestora tego kompleksu było także zastosowanie wielu innowacyjnych rozwiązań np. iLumio Smart Digital Signage. Są to ekrany interaktywne, dzięki którym goście hotelowi mogą m.in.:

  • sprawdzić datę, czas oraz prognozę pogody w różnych językach;
  • otrzymać informację o hotelu i lokalnych atrakcjach;
  • obejrzeć galerię hotelu;
  • wyświetlić mapę obiektu;
  • uzyskać informacje o aktualnych wydarzeniach w okolicy;
  • wyświetlać reklamy i promocje dostępne na terenie obiektu.

Postęp technologiczny pozwala dostarczyć coraz bardziej zaawansowane i spersonalizowane usługi, wpływając jednocześnie na profesjonalną obsługę i kontakt z gościem właśnie dzięki ekranowi. Klienci Radisson Blu Resort Świnoujście, za sprawą iLumio TV, mogą sterować telewizorem przez tablet, nawigując pilotem po aplikacji w TV, a także skorzystać z dostępnej oferty, zamawiając usługę do pokoju oraz uzyskać informację o atrakcjach w okolicy, a także wysłać wiadomość do recepcji.

 

Dzięki iLumio TV, płatne kanały telewizyjne, filmy oraz usługi stanowić będą nie tylko spełnianie najwyższych oczekiwań gości, ale także bezkonkurencyjną pozycję lidera na rynku, co w efekcie przełoży się na utrzymanie obecnych oraz pozyskanie nowych klientów. Z kolei ekrany multimedialne pełnią coraz ważniejszą rolę w kontaktach z gośćmi, dlatego też samoobsługowy kiosk interaktywny iLumio Smart Digital Signage jest przede wszystkim przydatnym i pomocnym źródłem informacji.

Powrót

Zapraszamy do kontaktu

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policyand Terms of Service apply.