Interactive Guest Service

iLumio

Najnowocześniejszy hotel w Grecji powstał przy współpracy z iLumio

24/11/2017 11:52 Aktualności

kubic_blogHotel Kubic w Atenach powstał z wizji właścicieli o stworzeniu inteligentnego i najnowocześniejszego hotelu w całej Grecji. Hotel zaprojektowany został tak, aby wszystkie przedsięwzięcia organizowane, realizowane i zarządzane były przy pomocy inteligentnych urządzeń, czyli smartfonów, tabletów oraz telewizorów z wbudowanym systemem iLumio.

 

Z założenia w hotelu tym nie ma recepcji, a wszystkie formalności realizowane są przez aplikację mobilną iLumio Mobile Concierge. Gość może zarezerwować pokój lub zameldować się w hotelu z dowolnego miejsca na świecie, wystarczy tylko, że wpisze odpowiednie dane do aplikacji. Ponadto nie otrzymuje standardowego klucza hotelowego w postaci karty magnetycznej, zamiast tego drzwi otwierane są za pomocą specjalnego klucza cyfrowego dostępnego aplikacji mobilnej.

 

Aplikację można bezpłatnie pobrać z Google Play i App Store. Pozwala na zarezerwowanie pokoju, mobilny check- in i check-out, zamawianie posiłków i atrakcji hotelowych. W razie usterek również zgłaszane są one za pośrednictwem smartfona. Gość ma także stały dostęp do wykazu swoich wydatków.

 

Dodatkowym ułatwieniem w hotelu jest  udostępnienie czatu online – w każdym momencie można połączyć się z pracownikiem, który w czasie rzeczywistym odpowie na wszystkie pytania. Aplikacja wyposażona jest też w możliwość rozwijania jej o dodatkowe języki. Obecnie dostępna jest w języku greckim i angielskim.

 

Każdy pokój hotelowy wyposażony został w telewizor z systemem iLumio TV Web OS. Źródłem kanałów telewizyjnych jest stacja czołowa iLumio i są one dostarczane poprzez sieci IPTV. Na ekranie telewizora pojawiają się także strony informacyjne, poprzez, które hotel może informować gości o atrakcjach, jakie są dostępne na jego terenie. Wydarzenia te można zsynchronizować z wbudowanym kalendarzem na wszystkich urządzeniach mobilnych – na telewizorze, tablecie i smartfonie.

 

Ponadto system sieci TV jest kompatybilny z lokalnymi systemami, co umożliwia poznanie wszystkich atrakcji, które mają miejsce w okolicy. Wbudowany kalendarz pozwala dodawać również te wydarzenia, a przez to efektywnie zarządzać czasem.

 

Pokoje hotelowe zostały wyposażone w nowoczesne tablety z systemem iLumio Valet, który umożliwiają administrowanie przestrzenią pokoju i dostosowanie jej do indywidualnych potrzeb czy preferencji gościa. Można zmienić natężenie oświetlenia w pokoju, ustawić komfortową temperaturę, zamówić posiłek lub ustawić budzenie o konkretnej porze.

 

Od samego początku celem naszej firmy było tworzenie nowoczesnych technologii, które zmienią standardy hotelowe. Współtworzenie całego hotelu opartego na technologii iLumio było dużym wyzwaniem. Ale takie właśnie przedsięwzięcia są dla nas najbardziej rozwijające. Cieszymy się, że wdrożenie przebiegło sprawnie i wszystkie nasze produkty wpływają pozytywnie na rozwój hotelu i komfort gości – przyznaje Justyna Michalczyk, General Manager iLumio.

Powrót

Zapraszamy do kontaktu

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policyand Terms of Service apply.