Interactive Guest Service

iLumio

iLumio – krakowski system w najlepszych światowych hotelach

09/04/2015 18:01 Aktualności

Jilumio_best_westernuż 80% nowobudowanych 4 i 5 gwiazdkowych hoteli w Polsce wybiera iLumio – system nowoczesnej obsługi gości hotelowych stworzony przez małopolska firmę Ailleron. Na iLumio postawiła też sieć Hilton, która wdroży system w 235 pokojach  krakowskiego hotelu Hilton Double Tree.  

 

To trzeci z kolei hotel amerykańskiej sieci, który zastosuje iLumio. Hilton nie jest jedynym gigantem, który korzysta z systemu. Rozwiązanie wdrożyły też hotele sieci Holiday Inn, Puro czy Best Western, a niebawem wdrożony zostanie w nowych obiektach sieci Zdrojowa Hotels – Baltic Park Molo w Świnoujściu i Diune Hotel***** & Resort w Kołobrzegu, a także w Pałacu na Wodzie znajdującym się niedaleko Zielonej Góry. iLumio pozwala gościom hotelowym korzystać z multimedialnego systemu rozrywki i na bieżąco sprawdzać interesujące ich informacje – poczynając od rachunku hotelowego, po rozkład lotów, czy aktualną pogodę. Dodatkowo za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej goście mogą korzystać z Internetu, telewizji HD na swoich smartfonach, a także sterować automatyką pokoju – w tym regulować oświetlenie, czy obsługiwać urządzenia multimedialne.

 

iLumio pozwala również na zamawianie usług hotelowych oraz posiłków do pokoju, bądź rezerwowanie stolika w restauracji hotelowej. Nasz system jest odpowiedzią na nowoczesne trendy, jakie obecnie obserwujemy w branży hotelarskiej. Nieustanie rozbudowujemy nasz produkt tak, aby gość hotelowy mógł cieszyć się komfortem użytkowania i nie tracił czasu na zbędne działania. Dlatego pracujemy już nad ulepszeniami systemu, które wykraczają poza standardy bookingu. iLumio umożliwi rezerwacją konkretnego, ulubionego pokoju, a dzięki nowoczesnym rozwiązaniom z zastosowaniem smartfona będziemy mogli skorzystać z „self check-in”, a nasz telefon posłuży za cyfrowy klucz. iLumio wdrożyły już takie sieci jak Hilton, Best Western, Puro, czy Holiday Inn, a obecnie prowadzimy rozmowy z hotelami w Niemczech czy Dubaju. Ekspansja na kolejne, perspektywiczne rynki wzmocni naszą pozycję i przyczyni się do znacznego rozwoju całej Grupy Wind Mobile – mówi Rafał Styczeń, Prezes Zarządu Grupy Wind Mobile.

 

Grupa Wind Mobile (obecnie Ailleron) tylko w pierwszym kwartale tego roku zakontraktowała blisko 2000 pokoi, co stanowi kilkukrotny wzrost względem tego samego okresu w zeszłym roku. Obecnie z iLumio korzysta już ponad 10 000 tysięcy pokoi, a według szacunków w 2015 roku z systemem będzie miało kontakt ponad milion osób. iLumio powstało z myślą o branży hotelarskiej jednak jego potencjał bardzo szybko dostrzeżono równie w branży turystycznej czy medycznej. Korzystają z niego również stadiony, w tym Stadion Miejski we Wrocławiu oraz Arena Lublin, a także obiekty kultury, takie jak Teatr Wielki Opera Narodowa w Warszawie. Wkrótce system również będzie dostępny dla odwiedzających Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu.

 

iLumio dzięki swojej uniwersalności w dostosowaniu do potrzeb nowoczesnej obsługi klientów i prezentacji treści multimedialnych może być wykorzystywany właściwie w każdej branży. System zawitał już do dwóch szpitali – w Krakowie i Wrocławiu – a obecnie szykujemy się do wdrożenia w dwóch kolejnych dużych placówkach medycznych, które chcą zwiększyć pacjentom komfort pobytu, a personelowi ułatwić pracę i pozwolić na ulepszenie przepływu informacji – dodaje Justyna Michalczyk, Dyrektor Zarządzający iLumio w Ailleron.

Powrót

Zapraszamy do kontaktu

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policyand Terms of Service apply.