Interactive Guest Service

iLumio

iLumio zaprezentuje technologię dla hoteli następnej generacji na targach ITB w Berlinie

16/01/2019 12:18 Aktualności

 

ITB Berlin to największe targi turystyczne i niezwykle ważne wydarzenie dla przedstawicieli z branży i atrakcja dla tysięcy zwiedzających. Na targach możemy spotkać przedstawicieli z około 187 krajów i poznać wszystkie gałęzie rynku turystycznego. Zakres imprezy obejmuje wszystkie grupy produktów i usług związanych z szeroko pojętą turystyką i podróżami. W targach biorą min. udział: międzynarodowe związki turystyczne, krajowe i regionalne organizacje turystyczne, biura podróży, organizatorzy podróży biznesowych, rejsów, turystyki przygodowej, ekologicznej, kulturalnej, firmy przewozowe, hotelarskie, ubezpieczeniowe, wydawnictwa, hotele z ofertą spa, firmy zajmujące się informacją turystyczną, technologiami i oprogramowaniem dla obsługi ruchu turystycznego i wiele innych.

 

iLumio będzie miało zaszczyt pojawić się na ITB Berlin 2019 w dniach 6-10 marca 2019. Zapraszamy na nasze interaktywne stoisko, gdzie zwiedzający będą mieli możliwość zapoznać się z nowoczesną technologią dla hoteli i naszymi rozwiązaniami, które wspierają tą technologię. Rozwiązania te mocno wspierają wizję hotelu przyszłości i pokrywają pełny cykl obsługi gościa hotelowego – od momentu zbierania preferencji gości jeszcze przed przyjazdem, aż po mobilny check-out.

 

Dostarczamy pełny system interaktywnej obsługi gościa hotelowego, a to dzięki: ekranom multimedialnym iLumio Smart Digital Signage, aplikacjom hotelowym iLumio Mobile Concierge, dedykowanym tabletom iLumio Valet do obsługi automatyki pokojowej oraz interaktywnym systemom telewizji hotelowej iLumio TV.

 

Sprawdź nasz profil wystawcy na targach ITB.

Czekamy na Ciebie: Hall 7.1b, Booth 111.

Powrót

Zapraszamy do kontaktu

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policyand Terms of Service apply.