Interactive Guest Service

iLumio

iLumio Smart Digital Signage w Atlantis The Palm w Dubaju!

22/03/2018 15:40 Aktualności

wayfinder1

 

Nowoczesne technologie przekazywania informacji pełnią coraz ważniejszą rolę w kontaktach z klientem, dlatego też cieszą się one stale rosnącym zainteresowaniem wielu firm, które stawiają na profesjonalną obsługę klienta. Jednym z takich innowacyjnych rozwiązań jest samoobsługowy kiosk interaktywny, który jest zarówno przydatnym i pomocnym źródłem informacji, jak i skuteczną reklamą.

 

Kioski multimedialne charakteryzują się nie tylko możliwością wyświetlania towarów, czy atrakcyjnych promocji, ale przede wszystkim przedstawiają szeroki wachlarz funkcjonalności w postaci prezentacji ofert czy usług. Doskonale sprawdzają się one w wielu miejscach o zróżnicowanym charakterze, np. na lotniskach, dworcach, centrach handlowych, a także w hotelach. Totemy interaktywne iLumio Smart Digital Signage oraz ich niestandardowe funkcjonalności zostały dostosowane do oczekiwań gości pięciogwiazdkowego hotelu Atlantis The Palm w Dubaju. Ten imponujący obiekt oferuje ponad 1539 pokoi, a jego architektura łączy w sobie wiele atrakcji, często oddalonych od siebie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom gości, hotel udostępnia im kilka kiosków interaktywnych iLumio Smart Digital Signage, które umożliwiają prostą i szybką nawigację po obiekcie.

 

Funkcjonalnością wyróżniającą iLumio Smart Digital Signage jest zdecydowanie Wayfinder. To bardzo prosty i intuicyjny moduł nawigacji, posiadający funkcję zastosowania różnych filtrów pozwalających na przemieszczanie się gości po hotelu, omijając jednocześnie najpopularniejsze czy zewnętrzne trasy. Informuje on także gościa nie tylko o przybliżonym czasie przybycia do miejsca docelowego, ale także umożliwia wyznaczenie najkrótszej trasy pomiędzy punktami.

 

Kiosk multimedialny z oprogramowaniem iLumio umożliwia szereg funkcjonalności. Należą do nich m.in.:

  • Wayfinder (mapa z nawigacją od punktu do punktu);
  • Wyżywienie i rozrywka – lista wszystkich restauracji ze zdjęciami potraw, ofert specjalnych i menu;
  • Kampanie reklamowe z automatycznymi wyzwalaczami i wieloma typami reklam (banery, wygaszacz ekranu z reklamami, wyskakujące reklamy);
  • Wydarzenia w hotelu – oś czasu wszystkich wydarzeń w hotelu, z możliwością ich filtrowania;
  • Kod QR w każdym miejscu – umożliwia sprawdzenie tej samej zawartości w aplikacji mobilnej.

 

 

iLumio funkcjonuje obecnie w ponad 15 000 pokoi hotelowych na całym świecie – począwszy od Europy, przez Bliski Wschód, a na Wyspach Oceanu Indyjskiego kończąc. Ogromną zaletą innowacyjnych programów od iLumio jest ich elastyczność w stosunku do właścicieli hoteli. Oferują one bowiem rozwiązania nie tylko dla największych graczy w branży hotelarskiej, ale dają też możliwość wyróżnienia się na rynku lokalnym obiektom hotelowym.

 

Powrót

Zapraszamy do kontaktu

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policyand Terms of Service apply.