Interactive Guest Service

iLumio

iLumio pojawi się na konferencji hotelarskiej BestStay w Dubrovniku już 8-9 listopada!

06/11/2018 10:25 Aktualności

 

iLumio weźmie udział w konferencji hotelarskiej BestStay w Dubrovniku już 8-9 listopada.

 

Best Stay to konferencja poświęcona branży hotelarskiej, zorganizowana w Chorwacji jako klejnot śródziemnomorskiej i europejskiej turystyki, skupiająca najlepszych hotelarzy i ekspertów turystycznych z regionu, całej Europy i innych krajów. Uczestnikami są kadra kierownicza wyższego szczebla z całego regionu, w tym dyrektorzy i menedżerowie hoteli, inwestorzy, deweloperzy, dyrektorzy rady turystycznej, przedstawiciele rządu, architekci i projektanci wnętrz, dostawcy usług marketingowych i ICT, konsultanci i firmy dostawcze.

 

Rozszerzony program:
Tegoroczny program obejmuje 2 dniowe wydarzenie z nagrodami Best Stay i Best Stay Party pod koniec pierwszego dnia oraz sobotnie warsztaty utrzymane w konwencji workshopu (poza siedzibą konferencji).

 

Nagrody Best Stay:
Konferencja Best Stay gromadzi tych, którzy chcą osiągnąć najwyższy poziom w branży turystycznej i utrzymać silną pozycję, a w tym roku zostaną ponownie nagrodzeni Ci, którzy wyróżniają się w pewnych obszarach. Dowiedz się więcej o nagrodach Best Stay Awards. iLumio weźmie udział w konkursie Best Stay Awards w kategorii first-class hotel app. Nasza aplikacja mobilna My Valamar została z sukcesem wdrożona w Valamar Hotels & Resorts w Chorwacji i mamy nadzieję, że będziemy jednym z liderów w tym regionie.

 

Ponad 300 aktywnych uczestników:
Uczestnicy BestStay dołączą do aktywnych dyskusji przy round-table, uczestniczą w spotkaniach typu speed-networking i cieszą się możliwością poszerzenia swoich horyzontów podczas networkingu. Ponieważ konferencja gromadzi coraz więcej osób każdego roku, spodziewana liczba osób to ponad 300 aktywnych uczestników.

 

iLumio będzie również sponsorem nagrody specjalnej dla Hotelarzy.
Zapraszamy na nasze stoisko i zachęcamy do sprawdzenia dostępnych rozwiązań na żywo. Odwiedzający nas będą mieli okazję osobiście sprawdzić nasze produkty tj. wybrane aplikacje mobilne, nasz kiosk multimedialny oraz przetestować jak działa cyfrowy klucz.

 

Zarejestruj się na wydarzenie!

 

Aktualizacja:

Aplikacja mobilna My Valamar została nagrodzona w kategorii „First-class Hotel App”!

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia.

Powrót

Zapraszamy do kontaktu

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policyand Terms of Service apply.