Interactive Guest Service

iLumio

iLumio Partnerem Głównym na Hotel Marketing Conference 2018

28/09/2018 15:07 Aktualności

 

Konferencja Hotel Marketing Conference odbędzie się w Poznaniu w dniach 4-5 października 2018. Jest to największa konferencja w Polsce, poświęcona nowoczesnemu hotelarstwu, na której pojawi się około 1000 osób z kadry zarządzającej z hoteli w całej Polsce.

 

Podczas konferencji będziemy mieli okazję opowiedzieć uczestnikom o korzyściach biznesowych dla hoteli dzięki wdrożeniu technologii iLumio, a w szczególności o naszej aplikacji mobilnej.
Konferencja HMC skupia dyrektorów i managerów z hoteli w całej Polsce, co daje doskonałą okazję do inspirujących rozmów i dotarcia ze swoim produktem do osób zarządzających.

 

Formuła wydarzenia przewiduje nie tylko wykłady, ale również warsztaty i uroczystą galę 10-lecia. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z case study polskich obiektów, jak również uczestniczyć w Workshop Day.

 

Jako Partner Główny, iLumio pojawi się w mocnym 6-osobowym składzie, a to wszystko po to, aby umożliwić uczestnikom spotkanie z naszymi ekspertami i przekazać Wam możliwie jak najwięcej informacji o naszym produkcie.

 

Przedstawimy nasze największe wdrożenia, jak również pokażemy jak wiele korzyści zyskuje hotel dzięki naszym nowoczesnym systemom obsługi gości hotelowych.

 

Więcej informacji o samej konferencji i rejestracji na wydarzenie, znajdziecie tutaj.

Powrót

Zapraszamy do kontaktu

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policyand Terms of Service apply.