Interactive Guest Service

iLumio

Goście chorwackiej sieci hotelowej Valamar otworzą drzwi pokoju swoim telefonem.

14/07/2017 14:08 Aktualności

valamar_artykul_news

Spółka Ailleron uruchomiła nowoczesną aplikację mobilną iLumio Mobile Concierge w sieci hoteli Valamar. Jest to najbardziej zaawansowana aplikacja hotelowa dostępna na telefony Gości hotelowych na świecie.

 

Już od czerwca goście hoteli sieci Valamar mogą korzystać z najnowocześniejszych rozwiązań do cyfrowej obsługi gościa. Aplikacja mobilna My Valamar pozwoli m.in. na szybki check-in online, otwieranie hotelowych drzwi własnym smartfonem czy zarezerwowanie jednej z kilkuset ciekawych ofert na spędzanie czasu podczas wakacji.

 

Valamar Riviera lider chorwackiego rynku hotelarskiego, właściciel 30 Resortów i 12 Kampingów oferuje doskonałą obsługę w atrakcyjnych lokalizacjach wzdłuż Adriatyku – na Istrii, na wyspach Krk i Rab oraz w Dubrowniku. Goście hotelowi, tych najbardziej renomowanych hoteli w Chorwacji, już teraz mogą korzystać z aplikacji My Valamar.

 

Pierwszym hotelem, w którym system został uruchomiony jest wyjątkowy Resort usytuowany na prywatnej wyspie Sveti Nikola z przepięknym widokiem na miasto Poreć – Isabella Island Resort.

 

Goście tego resortu mają możliwość zameldowania się w hotelu z dowolnego miejsca na świecie za pomocą aplikacji (mobile check-in). Aplikacja udostępnia też opcję mobile check-out i płatności mobilne. Otwieranie drzwi za pomocą zainstalowanej aplikacji w smartfonie to jedna z wielu funkcji, które ułatwią pobyt gościom w hotelu.

 

Dzięki wdrożeniu systemu iLumio goście hotelowi mają stały podgląd swojego rachunku i salda punktów zgromadzonych w programie lojalnościowym. Specjalny Kalendarz zawiera informacje na temat eventów i ciekawych wydarzeń, które kierowane są indywidualnie do każdego Gościa, w oparciu o jego preferencje. Zamawianie stolika w restauracji, rezerwacja leżaka przy basenie czy usług SPA, jeszcze nigdy nie były tak przejrzyste i intuicyjne. Wystarczy jedno klikniecie, aby zamówić wybraną usługę. Dodatkowo obsługa hotelowa, za pomocą aplikacji, jest w stanie odpowiednio targetować i wysyłać spersonalizowane oferty specjalne do gości.

 

Aplikacja iLumio Mobile Concierge została zintegrowana w wieloma systemami hotelowymi takimi jak np. Opera czy system zamków hotelowych Adria.

 

W najbliższym czasie zostanie uruchomiona opcja interaktywnej rozmowy wideo z hotelowym Conciergem. Usługa dostępna o dowolnej porze w preferowanym języku stanowi wielki plus dla gości, którzy nie muszą już udawać się do recepcji, w celu uzyskania informacji.

 

Aplikacja My Valamar w najbliższym czasie będzie sukcesywnie uruchamiana w pozostałych obiektach sieci hoteli Valamar, a już teraz dostępna jest w sklepach Google Play i App Store.  

 

Współpraca z Valamar Riviera to jeden z najbardziej ambitnych projektów na rynku turystycznym 
ze względu na skalę i kompleksowość. Do końca 2018 roku iLumio ma działać w aż 14 resortach premium należących do chorwackiej sieci. O wyborze naszego rozwiązania zdecydował nie tylko status najbardziej zaawansowanej aplikacji hotelowej na świecie, ale również fakt zintegrowania z nią wielu systemów między innymi PMS, BMS, zamków Adria Electronics, systemów telewizyjnych i digital signage. W ramach umowy klient otrzyma zintegrowany system hotelowy, zarządzany z jednego źródła i umożliwiający niespotykaną do tej pory na rynku jakość obsługi. iLumio pozwoli Grupie Valamar Riviera stworzyć bardziej spersonalizowaną ofertę dla swoich klientów. Zebrane dane o preferencjach poszczególnych gości hotelowych wpłyną m.in. na opracowanie specjalnych promocji, rabatów, czy dedykowanej oferty w ramach wewnętrznego programu lojalnościowego. Dodatkowo obsługa hotelowa otrzyma informacje o upodobaniach klientów co sprawi, że będzie znacznie efektywniejsza. Tym samym iLumio pojawia się na kolejnym ważnym turystycznie zagranicznym rynku. To pierwsze z wielu zagranicznych wdrożeń naszego rozwiązania planowanych na ten rok
 – mówi Justyna Michalczyk, General Manager iLumio w Ailleron SA.

Powrót

Zapraszamy do kontaktu

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policyand Terms of Service apply.